Hakkımızda

Çizgi
srv-img6-1
Aldiva Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Hakkımızda

2000 yılında makine sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde, Kaliteli üretim çalışmalarımıza ağırlık vererek zaman içerisinde; Karaman’ın önde gelen güçlü kuruluşlarının Bayilik ve Yetkili Teknik Servislerini de hizmet ağımıza dahil ettik. Nihayet 2014 yılında hedeflerimizi büyüterek sektörde Aldiva Makina adı altında yatırımlarımıza devam etmekteyiz.
- Kaliteli Üretim Anlayışı.
- Disiplinli Çalışma Prensibi.
- Müşteri Memmuniyet Sistemi.
- Zamanında Teslimat Anlayışı.
- Satış Sonrası Teknik Destek.
Bu ilke ve prensiplere bağlı kalarak bu ilke ve prensipleri her zaman kendimize ilke edinerek sektördeki ilerleyişimizi devam ettirmek.

Süreklilik

Kurulduğumuz günden bu yana son teknolojiye sahip makine üretimini gerçekleştirmeyi hedefledik ve birçok projeyi başarı ile tamamladık. Üretime başladığımız ilk günden bu yana, her ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz bir firma olmayı amaçladık.

Kaliteli Üretim Anlayışı

Çok çeşitli projelere imza atarken, projenin tüm aşamalarında, yüksek kalite standartlarından ve projenin şartlarından ödün vermeden işimizi yapmaya devam ettik. Yapılan projelerin ilerleyişini çeşitli performans testleri ile yakından takip etmekteyiz.

Üretim ve Zaman Süreci

Güçlü bir üretim alt yapısı ile, projelerimizin tüm süreçlerini, üretim ve zaman açısından etkili bir şekilde planlayarak üretim gerçekleştiriyoruz. Anlaşmasını yaptığımız makinaların zamanında teslim edilmesini önemsiyoruz.